Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12890
Stary 03.07.2009, 11:10
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
ktoś wczoraj miał racje, że piłkarze np.Jop itp. którzy są na transfershit.de znikną i zniknelii
Być może to ...dobry prognostyk. Kirm też najpierw był, potem zniknął a teraz znowu musieli go przywrócić.
Według naszej szanownej redakjii Jop miał się pojawić na zgrupowaniu Wisły w czwartek lub w piątek. Jakby nie było to dziś jest ostatni dzień , w którym te pogłoski mogą okazać się prawdą. Z Brazem tez sprawa wydaje się bardzo poważna bo klub "jasno" nie zdementował tych plotek wiec coś musi być na rzeczy.
Pozostaje czekać.......

30 czerwca - Tomasz Dawidowski out
1 lipca -Łukasz Garguła
2 lipca -Andraz Kirm
3 lipca -

Co do Pawła to w tym momencie nie sprzedałbym go za żadne pieniądze ! No może na 10mln można by sie było skusić
Ostatnio edytowane przez matizaq : 03.07.2009 o godz. 11:14.
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując