Być może to ...dobry prognostyk. Kirm też najpierw był, potem zniknął a teraz znowu musieli go przywrócić.
Według naszej szanownej redakjii Jop miał się pojawić na zgrupowaniu Wisły w czwartek lub w piątek. Jakby nie było to dziś jest ostatni dzień , w którym te pogłoski mogą okazać się prawdą. Z Brazem tez sprawa wydaje się bardzo poważna bo klub "jasno" nie zdementował tych plotek wiec coś musi być na rzeczy.
Pozostaje czekać.......
30 czerwca - Tomasz Dawidowski out
1 lipca -Łukasz Garguła
2 lipca -Andraz Kirm
3 lipca -
Co do Pawła to
w tym momencie nie sprzedałbym go za żadne pieniądze ! No może na 10mln można by sie było skusić
