Dobrze że w końcu podpisano kontrakt z Kirmem i należy mieć nadzieje że będzie wzmocnieniem zespołu. Co ciekawe 7 bramek i 17 asyst daje bezpośredni udział przy 24 bramkach a cały zespół Domzale zdobył ich 44 czyli można powiedzieć że kupiliśmy 55% ich siły ofensywnej
Co do Brożka to narazie nie ma co duża pisać o jego ewentualnym transferze bo nie wiadomo ile w tym prawdy. Tottencham to wg. mnie wogule odpada bo jednak mimo wszystko Brożek to jednak nie na ich ambicje ( z całym szacunkiem dla Pawła) ale bądźmy realistami.
No i należy dalej spokojnie czekać na dalsze poczynania transferowe w Wiśle.