Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12855
Stary 02.07.2009, 23:13
Dobrze że w końcu podpisano kontrakt z Kirmem i należy mieć nadzieje że będzie wzmocnieniem zespołu. Co ciekawe 7 bramek i 17 asyst daje bezpośredni udział przy 24 bramkach a cały zespół Domzale zdobył ich 44 czyli można powiedzieć że kupiliśmy 55% ich siły ofensywnej

Co do Brożka to narazie nie ma co duża pisać o jego ewentualnym transferze bo nie wiadomo ile w tym prawdy. Tottencham to wg. mnie wogule odpada bo jednak mimo wszystko Brożek to jednak nie na ich ambicje ( z całym szacunkiem dla Pawła) ale bądźmy realistami.

No i należy dalej spokojnie czekać na dalsze poczynania transferowe w Wiśle.
Odpowiedz cytując