|
My tu gadu gadu a tymczasem z trzech tenorów ostał nam się tylko solista.
Coś czuję że były minister MSZ ma ochotę odebrać obecnemu premierowi parę procent głosów w wyborach prezydenckich. I moim zdaniem ma to całkiem sporą szansę.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 02.07.2009 o godz. 16:32.
|