Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12788
Stary 02.07.2009, 15:50
eMTe napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że my chcemy wziąć zawodników, którzy nie osiągnęli jeszcze tyle co Ci, których sprzedajemy. Po co mielibyśmy sprzedawać np. Brożka za 3 mln żeby kupić za 2 mln zawodnika, któremu wyszła runda, czy aż cały sezon jak np. Majewski...
Idąc tym tokiem rozumowania załużmy że ten Kirm gra u ans już od 2 sezonów, ma 24 lata 17 występów w kadrze. Ma 12 asyst i 5 goli (zmniejszyłem liczbę uwzględniając różnice miedzy nasza a ich ligą)w tym i poprzednim sezonie podobnie. Ile wedłóg ciebie byłby warty, gdyby ktoś chciał go od nas kupić ?

pewnie 500 tyś € by cię zadowalało ?
Ostatnio edytowane przez Angmir : 02.07.2009 o godz. 15:52.
Odpowiedz cytując