eMTe napisał(a):

|
Tylko, że my chcemy wziąć zawodników, którzy nie osiągnęli jeszcze tyle co Ci, których sprzedajemy. Po co mielibyśmy sprzedawać np. Brożka za 3 mln żeby kupić za 2 mln zawodnika, któremu wyszła runda, czy aż cały sezon jak np. Majewski...
|
Idąc tym tokiem rozumowania załużmy że ten Kirm gra u ans już od 2 sezonów, ma 24 lata 17 występów w kadrze. Ma 12 asyst i 5 goli (zmniejszyłem liczbę uwzględniając różnice miedzy nasza a ich ligą)w tym i poprzednim sezonie podobnie. Ile wedłóg ciebie byłby warty, gdyby ktoś chciał go od nas kupić ?
pewnie 500 tyś € by cię zadowalało ?