Kilka stron wcześnie à propos newsu o Kirmie.
amauri1990 napisał(a):

nie ma, nie ma, nie ma i nie będzie...
poszlibyście do pracy, nad wodę się poopalać albo wyskoczyli na browara zamiast śledzić oficjalkę
|
Gratuluję daru prorokowania ;]
No - to 2 do przodu, Garguła i Kirm. Jak na 2 lipca to chyba dobrze?