Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12735
Stary 02.07.2009, 13:34
Kilka stron wcześnie à propos newsu o Kirmie.
amauri1990 napisał(a):Wyświetl post
nie ma, nie ma, nie ma i nie będzie...

poszlibyście do pracy, nad wodę się poopalać albo wyskoczyli na browara zamiast śledzić oficjalkę
Gratuluję daru prorokowania ;]

No - to 2 do przodu, Garguła i Kirm. Jak na 2 lipca to chyba dobrze?
Odpowiedz cytując