Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12621
Stary 02.07.2009, 09:33
WislakP napisał(a):Wyświetl post
Ale teraz nasz sztab szkoleniowy jest mądrzejszy o to doświadczenie, więc drugiego Beto nie zakontraktuje.
Testowaliśmy 20 bramkarzy! Wierzysz, że w tym klubie ktoś się zastanawia nad tym kogo zaprasza? A za pieniądze wydane na testy już można było spokojnie znaleźć coś lepszego PŁATNEGO. Po tym jak przeczytałem że testujemy brazylijskiego napastnika i doczytałem się że GRYWAŁ W NIŻSZYCH LIGACH pozostaje mi nic innego jak zaprzestać do meczu z Levadią wchodzenia na strony Wisły

Odpowiedz cytując