WislakP napisał(a):

|
Ale teraz nasz sztab szkoleniowy jest mądrzejszy o to doświadczenie, więc drugiego Beto nie zakontraktuje.
|
Testowaliśmy 20 bramkarzy! Wierzysz, że w tym klubie ktoś się zastanawia nad tym kogo zaprasza? A za pieniądze wydane na testy już można było spokojnie znaleźć coś lepszego PŁATNEGO. Po tym jak przeczytałem że testujemy brazylijskiego napastnika i doczytałem się że GRYWAŁ W NIŻSZYCH LIGACH pozostaje mi nic innego jak zaprzestać do meczu z Levadią wchodzenia na strony Wisły
