Wyświetl pojedynczy post
WislakP
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12615
Stary 02.07.2009, 09:27
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Powtórzę się jeszcze raz.. Beto też tylko przyjechał na testy, a później niestety został.
Ale teraz nasz sztab szkoleniowy jest mądrzejszy o to doświadczenie, więc drugiego Beto nie zakontraktuje.
Odpowiedz cytując