Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12476
Stary 01.07.2009, 13:55
tofik napisał(a):Wyświetl post
twsd sami sobie kręcą bicz podając każdą plotkę na głównej z wielkim zdjęciem, a później problem bo się syf robi, że 12 a nie podpisał nikt.
Zgadzam się w 100%. Z Bożokiem było tak samo - napisali, że jak testy medyczne dobrze wypadną to już na bank podpisze kontrakt.
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!

Odpowiedz cytując