Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12360
Stary 30.06.2009, 19:24
Beto nie potrafił biegać? potrafił i bardzo dobrze napewno nie miałbyś z nim szans na 100metrów i pozatym Beto miał jakieś osiągnięcia grał pare meczy w reprezentaci i został w rok 2006 jednym z najlepiej zapowiadającym sie talentem w Brazyli i niewiadomo czy jak by został unas jeszcze jeden sezon co by pokazał przypomnij sobie Marcelo w pierszej rudzie wszystkie piłki wybijał przedsiebie gdzie popadnie a teraz jak się rozwija, tak samo Bruno z jagieloni pierszej rudzie niewypał jakich mało a teraz aż chce się go ogłądac jak gra.
Odpowiedz cytując