Jak widzicie coraz więcej dobrze poinformowanch albo takich którzy mają świetlane pomysły kogo kupić i kogo sprzedać a brzydzi ich temat Gdybym był Bednarzem odpoczywa od forum. I tak będzie dalej.
Pragnę poinformować również że wszelkie pojawiające się tu posty z takim linkiem http://transfermarkt.de/ będą kasowane
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 30.06.2009 o godz. 13:01.
|