Konrad. napisał(a):

Mistrzostwo szamba? Nasza liga jest słaba w stosunku do Europejskiego poziomu, więc ci to wisi?
Co to w ogóle za chory tok myślenia... Byłeś kiedyś w czymś najlepszy w Polsce? W województwie chociaż, na osiedlu?
****a, szambem nazywać mistrzostwo kraju w którym się żyło...
--
Logiczne, że ktoś w miejsce Baszcza i Zienia przyjdzie, oby zastąpili ich godnie...
|
Zajebiście się cieszę z każdego mistrzostwa, ale co to ma do faktu, że liga jest szambem? Jest, skorumpowane gówno, piłkarze grają lipę, tempo takie że się chce rzygać. Najlepszym wymiernikiem jest to, że nasze zespoły dostają z kozojebcami w Europie i tyle. Wisła też.
No i co? Mam mówić, że mamy mocną kadrę, BO PRZECIEŻ ZDOBYLIŚMY MISTRZOSTWO? Ja się naprawdę z mistrzostwa cieszę, ale chcę żeby Wisła zagrała coś w pucharach. I nie będę pisał, że nasz skład jest mocny, a zawodnicy dobrzy, bo wygrali w tym dennym poziomie Ekstraklasę.