Konrad. napisał(a):

Mistrzostwo szamba? Nasza liga jest słaba w stosunku do Europejskiego poziomu, więc ci to wisi?
Co to w ogóle za chory tok myślenia... Byłeś kiedyś w czymś najlepszy w Polsce? W województwie chociaż, na osiedlu?
****a, szambem nazywać mistrzostwo kraju w którym się żyło...
--
|
Niektórym znudziły sie mistrzostwa. Kiedyś na forum Lecha przeczytalem wypodziedź jakiegoś ziomka, że woli występy w pucharach niż MP

Dla mnie to śmieszne bo wiadomo, że żadna polska drużyna nic w tych pucharach nie ugra więc max o co można walczyć to mistrzostwo kraju. Puchary to taki bonus, dla kibiców w postaci dodatkowych emocji a dla klubu w postaci dodatkowej kasy. No ale każdy lubi co innego.
Inna sprawa, że bez uzupełnienia składu (już nawet nie mówie o wzmocnieniach bo dawno z tego wyrosłem

) będzie ciężko obronić MP.
Cytat:
|
Logiczne, że ktoś w miejsce Baszcza i Zienia przyjdzie, oby zastąpili ich godnie...
|
nie, to wcale nie jest logiczne
