Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12088
Stary 28.06.2009, 22:53
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Mistrzostwo szamba? Nasza liga jest słaba w stosunku do Europejskiego poziomu, więc ci to wisi?

Co to w ogóle za chory tok myślenia... Byłeś kiedyś w czymś najlepszy w Polsce? W województwie chociaż, na osiedlu?

****a, szambem nazywać mistrzostwo kraju w którym się żyło...

--
Niektórym znudziły sie mistrzostwa. Kiedyś na forum Lecha przeczytalem wypodziedź jakiegoś ziomka, że woli występy w pucharach niż MP
Dla mnie to śmieszne bo wiadomo, że żadna polska drużyna nic w tych pucharach nie ugra więc max o co można walczyć to mistrzostwo kraju. Puchary to taki bonus, dla kibiców w postaci dodatkowych emocji a dla klubu w postaci dodatkowej kasy. No ale każdy lubi co innego.

Inna sprawa, że bez uzupełnienia składu (już nawet nie mówie o wzmocnieniach bo dawno z tego wyrosłem ) będzie ciężko obronić MP.


Cytat:
Logiczne, że ktoś w miejsce Baszcza i Zienia przyjdzie, oby zastąpili ich godnie...
nie, to wcale nie jest logiczne
Ostatnio edytowane przez jasnyGwint : 28.06.2009 o godz. 22:55.
Odpowiedz cytując