Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12068
Stary 28.06.2009, 21:30
criskrakow napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie,trzeba poczekać do poniedziałku i liczyć na rozsądek zarządu i kadry trenerskiej.Już wielokrotnie wieszaliśmy psy na Bednarzu a ten nas pozytywnie zaskakiwał !Tak bogiem a prawdę z levadia poradzimy sobie tym składem a wzmocnienia będą na następne rundy a wtedy jak to będą porządne grajki to wkomponują się błyskawicznie do zespołu.
Tak nigy nie mozna myslec...

Z Valerenga i Tbilisi tez mielismy sobie poradzic...
Odpowiedz cytując