criskrakow napisał(a):

|
Spokojnie,trzeba poczekać do poniedziałku i liczyć na rozsądek zarządu i kadry trenerskiej.Już wielokrotnie wieszaliśmy psy na Bednarzu a ten nas pozytywnie zaskakiwał !Tak bogiem a prawdę z levadia poradzimy sobie tym składem a wzmocnienia będą na następne rundy a wtedy jak to będą porządne grajki to wkomponują się błyskawicznie do zespołu.
|
Tak nigy nie mozna myslec...
Z Valerenga i Tbilisi tez mielismy sobie poradzic...