Cytat:
Wy wszyscy na tym forum co na ostatniej stronie placzecie sami jestescie idiotami! Pan Kazimierski moze i jest do dupy ale ślepy moze nie jest?! Może ten Nurkovic w treningach ruszal sie jak mucha w gównie? I wyszedł mu jeden mecz życia.... ale nie bo Wy wiecie lepiej... widze ze u co niektorych forumowiczów to wazniejsze jest aby kogokolwiek podpisac nawet jakas ciote byleby tylko kupic nowego zawodnika - nawet jesli nic ten pilkarz nie umie.. niz poczekac jeszcze troche..
moze sie nie zesracie! i tego wam zycze
|
Jak tak bronisz Pan Kazimierskiego to po co było sciągać bramkarza tutaj na trening i mecz skoro wiedzieli ,że z niego taka ciota

?