eMTe napisał(a):

|
Jak już ktoś przypadkowo poruszył wątek Polonii to co sądzicie o Mące? : )
|
Źytniej czy pszennej ?
A tak serio : Mąka prezentuje podobny poziom do Smektały. Może gracz Piasta ma lepsze statystyki, ale też miał więcej okazji ,żeby się wykazać ( słabszy zespół, mniejsza konkurencja). Nie są to jednak narazie gracze na miarę Wisly..... (choć nie wykluczam ,że kiedyś mogą nimi być )