Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3211
Stary 27.06.2009, 13:56
eMTe napisał(a):Wyświetl post
Jak już ktoś przypadkowo poruszył wątek Polonii to co sądzicie o Mące? : )
Źytniej czy pszennej ?

A tak serio : Mąka prezentuje podobny poziom do Smektały. Może gracz Piasta ma lepsze statystyki, ale też miał więcej okazji ,żeby się wykazać ( słabszy zespół, mniejsza konkurencja). Nie są to jednak narazie gracze na miarę Wisly..... (choć nie wykluczam ,że kiedyś mogą nimi być )
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując