|
racja masz mr_kwolf
to sa gwiazdki jednego sezonu, jeden mecz sie takiemu uda i mysli ze jest gwiazda.
Potem odchodzi zagranice przyklad Matusiak i okazuje sie jaka z niego gwiazda.
Nie sztuka kupic zawodnika,ale sztuka jest kupic dobrego.
Pamietam u nas takich zawodnikow jak Jacek Kowalczyl Olek Kwiek
wielkie gwiazdy jednej czy dwoch rund a w Wisle sobie nie poradzili
i gdzie teraz oni sa?graja w Odrze.
Pamietam jak dlugo o Kowalczyka walczyli a potem siedzial na lawce albo kontuzje leczyl.
Zawodnik jedna runde zagra obojetnie czy ekstraklasa czy 1 liga i wolaja juz za niego milion albo wiecej
Brawo dla Bednarza i zarzadu ze pozbywaja sie niepotrzebnych graczy.
Niedzielan mialby honor i dogadal sie by z Wisla i rozwiazal kontrakt.
Jeszcze tak Cantoro sie pozbyc i ile kasy zostanie w klubie. Cantor ma jeden z najwiekszych kontraktow. Bo on jesli dobrze pamietam nie jest uzalezniony od meczow.
Brawo.
Mam nadzieje ze za ta kase co zyskaja z kontraktow zatrudnia kogos , trzeba im zaufac. Chociaz ciezko bedzie. Najlepiej musze nie czytac gazet portali interenetowych i bede mial spokoj. Nie bede sie denerwowal.
Ostatnio edytowane przez qchar90 : 26.06.2009 o godz. 22:31.
|