Wyświetl pojedynczy post
Kuba
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3269
Stary 26.06.2009, 19:56
radek89 napisał(a):Wyświetl post
no i zaczęło sie. Pojawiają sie stopnie 1 poziomu trybuny, widać już 3-4 rzędy. Najdalej do piątku postaram sie pokazac efekty mojej pracy nad wizualką nowo budowanej trybuny.

jak tam postep w pracach ?
Odpowiedz cytując