|
Militaris
Offline
|
#2035

26.06.2009, 16:59
|
Cichy napisał(a): 
|
Oooo, nie wspominałeś wcześniej, ze trenowałeś pod jego okiem. Bo rozumiem, że skoro tak dobrze znasz jego metody to znaczy, że trenowałeś prawda?
|
Szamotulski trenował.
Dokładnie to samo mówił.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|