Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3220
Stary 24.06.2009, 15:00
stasik.s napisał(a):Wyświetl post
Jako budowlaniec powiem że najgorzej jest budować i w trakcie budowy zmieniać zarówno funkcje jak i wygląd zewnętrzny.
Jako budowlaniec powinienes wiedziec, ze nie wolno podczas budowy zmieniac "wygladu zewnetrznego".
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując