Wyświetl pojedynczy post
spinnaker
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3219
Stary 24.06.2009, 14:40
stasik.s napisał(a):Wyświetl post
...bedzie przychodzic 33 tys i bedzie brak miejsc to się zburzy okraglaka trybune E i D i wybuduje je w takim samym stylu jak podwójne a wtedy stadion będzie naprawde super zarówno jako efekt wizualny jak i funkcjonalny. Aha no i doping na zamkniętym stadionie przecież inaczej sie rozchodzi.
Wicked napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się że rozbudowa lub zburzenie i wybudowanie nowych trybun za bramkami, będzie z ekonomicznego punktu widzenia bezsensowna. Ilość powstałych nowych miejsc, w porównaniu do kosztów takiej inwestycji, raczej nie będzie opłacalna, szczególnie ze właścicielem stadionu jest miasto....

Tak z ciekawości, do osób które robią tu rożne wizualizacje naszego stadionu, dało by się tak na szybkiego zrobić jakaś wizkę z trybunami za bramkami w stylu nowo budowanych trybun

Jeżeli kiedykolwiek miałoby być zburzone D i budowane od nowa to tylko i wyłącznie jako trybuna jednopiętrowa i stroma i bez tych nikomu nie potrzebnych pleks bo skoro tam jest młyn to taka trybuna daje bardzo dobre warunki zarówno akustyczne jak i do prezentowania opraw. E sobie może być 2 piętrowe ale obie powinny być budowane jako węższe tak żeby w tej daaaalekiej przyszłosci C i AiB można było zbudować blisko murawy

Tak jak na nowym Anfield http://stadiony.net/project.php?p=131 The Kop
Ostatnio edytowane przez spinnaker : 24.06.2009 o godz. 14:44.
Odpowiedz cytując