stasik.s napisał(a):

|
...bedzie przychodzic 33 tys i bedzie brak miejsc to się zburzy okraglaka trybune E i D i wybuduje je w takim samym stylu jak podwójne a wtedy stadion będzie naprawde super zarówno jako efekt wizualny jak i funkcjonalny. Aha no i doping na zamkniętym stadionie przecież inaczej sie rozchodzi.
|
Wicked napisał(a):

Wydaje mi się że rozbudowa lub zburzenie i wybudowanie nowych trybun za bramkami, będzie z ekonomicznego punktu widzenia bezsensowna. Ilość powstałych nowych miejsc, w porównaniu do kosztów takiej inwestycji, raczej nie będzie opłacalna, szczególnie ze właścicielem stadionu jest miasto....
Tak z ciekawości, do osób które robią tu rożne wizualizacje naszego stadionu, dało by się tak na szybkiego zrobić jakaś wizkę z trybunami za bramkami w stylu nowo budowanych trybun
|
Jeżeli kiedykolwiek miałoby być zburzone D i budowane od nowa to
tylko i wyłącznie jako trybuna jednopiętrowa i stroma i bez tych nikomu nie potrzebnych pleks bo skoro tam jest młyn to taka trybuna daje bardzo dobre warunki zarówno akustyczne jak i do prezentowania opraw. E sobie może być 2 piętrowe ale obie powinny być budowane jako węższe tak żeby w tej daaaalekiej przyszłosci C i AiB można było zbudować blisko murawy
Tak jak na nowym Anfield
http://stadiony.net/project.php?p=131 The Kop