pysio napisał(a):

trzeba iść z duchem czasu... a nie stać w miejscu!
po co Krakowowi te Błonie? żeby psy miały gdzie srać? no proszę Cię...
|
To niech jeszcze Wisle(rzeke) przeniosa poza miasto a po co onan nam zeby ryby sraly do wody.
Ludzie ja wiem ze wakacjie i nie wiecie co ze soba zrobic ale moze dla wlasnego zdrowia psychicznego i fizycznego wyjdzcie na zewnatrz bo najwidoczniej fale elektryczne emitowane przez komputery wam szkodza.
Blonie Krakowskie to jest jedna z piekniejszych zeczy w miescie, nie jedno miasto w Polsce i na swiecie nam zazdrosci takiego terenu w cenrum miasta.Gdzie mozna zrobic wiele koncertow czy imprez masowych nie mowiac juz o luksusie dnia codziennego dla mieszkancow gdzie mozna sobie pobiegac czy polezec.