Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3217
Stary 24.06.2009, 14:26
pysio napisał(a):Wyświetl post
trzeba iść z duchem czasu... a nie stać w miejscu!

po co Krakowowi te Błonie? żeby psy miały gdzie srać? no proszę Cię...
To niech jeszcze Wisle(rzeke) przeniosa poza miasto a po co onan nam zeby ryby sraly do wody.

Ludzie ja wiem ze wakacjie i nie wiecie co ze soba zrobic ale moze dla wlasnego zdrowia psychicznego i fizycznego wyjdzcie na zewnatrz bo najwidoczniej fale elektryczne emitowane przez komputery wam szkodza.


Blonie Krakowskie to jest jedna z piekniejszych zeczy w miescie, nie jedno miasto w Polsce i na swiecie nam zazdrosci takiego terenu w cenrum miasta.Gdzie mozna zrobic wiele koncertow czy imprez masowych nie mowiac juz o luksusie dnia codziennego dla mieszkancow gdzie mozna sobie pobiegac czy polezec.
,
Odpowiedz cytując