Wyświetl pojedynczy post
dymek_nhs
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: NHSportowe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1576
Stary 24.06.2009, 13:58
Amstaf napisał(a):Wyświetl post
Wie ktoś może czy jest jakis trainer na pienazki do 09 ? ;D Bo kodów to wiem że nie ma
Oszczędź sobie chłopie takie pytania

U mnie ten Strugarek prezentuje się całkiem ładnie. U was też jest taki wolny 4 przysp. 4 szybkosc :/
Zupełnie go to dyskwalifikuje z roli bocznego obrońcy
Odpowiedz cytując