Amstaf napisał(a):

|
Wie ktoś może czy jest jakis trainer na pienazki do 09 ? ;D Bo kodów to wiem że nie ma
|
Oszczędź sobie chłopie takie pytania
U mnie ten Strugarek prezentuje się całkiem ładnie. U was też jest taki wolny

4 przysp. 4 szybkosc :/
Zupełnie go to dyskwalifikuje z roli bocznego obrońcy