tommiyacht napisał(a):

Poziom dziennikarzy sportowych w naszym kraju jest tak żenująco niski, że aż szkoda gadać.
Nie skupiając się w ogóle na Sikorze - jakim trzeba być idiotą żeby zatytułować artykuł
"Wojna na szczycie..." a na sam jego koniec podsumować sprawę:
"Będzie więc "wojna" o Sikorę? Śledząc poczynania trójki najlepszych polskich klubów ... raczej nie." ? :| Żenujące.
A wracając do tematu polityki transferowej to dziś jest środa, a o ile się nie mylę to w sobotę Wiślacy lecą na obóz. Przynajmniej teoretycznie powinna być do tego czasu pełna kadra, takie przynajmniej były założenia. Zamiast czytać bzdury ze szmatławców typu SE czy Fakt wolę więc spokojnie poczekać do soboty, a wieści transferowych wypatrywać na oficjalnej stronie Wisły.