Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3207
Stary 24.06.2009, 12:33
stasik.s napisał(a):Wyświetl post
Myślę ze narazie 33 tys to i tak zadużo bo tylko na ligowe hity i na puchary europejskie sie uda zapełnic stadion a trzeba pamiętac o kosztach utrzymania takiego obiektu. A jak bedzie dobrze szło i na mecze bedzie przychodzic 33 tys i bedzie brak miejsc to się zburzy okraglaka trybune E i D i wybuduje je w takim samym stylu jak podwójne a wtedy stadion będzie naprawde super zarówno jako efekt wizualny jak i funkcjonalny. Aha no i doping na zamkniętym stadionie przecież inaczej sie rozchodzi.
Mi też sie wydaje że ciężko bedzie zapełnić na słabe ligowe mecze.
Jak bedzie odwrotnie,to tak jak mówisz okrąglak wywalą i sie inaczej zrobi odrazu

Może to pytanie już było ale wiadomo już co konkretnie bedzie sie znajdowało pod trybuną C ?
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując