Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11707
Stary 24.06.2009, 12:01
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Wojna na szczycie...

gdyby to nie byl SE to powiedzialbym, ze skoro jest niski to moze beda chcieli z niego zrobic nastepce Brozka, a osoba p.Skorży, ktory z nim pracowal moze miec znaczenie, ale... to SE, wiec tego nie powiedzialem
Groundhopper
Odpowiedz cytując