Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9120
Stary 24.06.2009, 09:41
jurukuru napisał(a):Wyświetl post
Ej konkurs umbro/sizeera już się skończył, wiadomo kto wygrał już?
Skończył się, ale jeszcze nie ogłosili wyników. Z regulaminu:
Cytat:
Wybór Laureatów Konkursu zostanie przeprowadzony nie wcześniej niż przed dniem 22 czerwca 2009 roku a nie później niż do dnia 30.06.2009 roku
źródło: http://promocja.sizeer.com/regulaminwisla.pdf
Ostatnio edytowane przez donPedro23 : 24.06.2009 o godz. 09:43.
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!

Odpowiedz cytując