jurukuru napisał(a):

Ej konkurs umbro/sizeera już się skończył, wiadomo kto wygrał już?
|
Skończył się, ale jeszcze nie ogłosili wyników. Z regulaminu:
Cytat:
|
Wybór Laureatów Konkursu zostanie przeprowadzony nie wcześniej niż przed dniem 22 czerwca 2009 roku a nie później niż do dnia 30.06.2009 roku
|
źródło:
http://promocja.sizeer.com/regulaminwisla.pdf