Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
radek89
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
3174
23.06.2009, 15:03
no i zaczęło sie. Pojawiają sie stopnie 1 poziomu trybuny, widać już 3-4 rzędy. Najdalej do piątku postaram sie pokazac efekty mojej pracy nad wizualką nowo budowanej trybuny.
radek89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do radek89
Znajdź inne posty napisane przez radek89