lucekj napisał(a):

też tak myśle, bedzie super duet Brozio i on, dwoch napastnikow, a za nimi Boguski, potrojna siła rażenia :]
Powinien miec tak z 12 bramek na runde i 5 asyst, mysle ze sprawdzi sie.
Kontrakt moze dostac 600tys euro + premie za msitrza no i za bramke mozna mu rzucic 2tys euro a za asyste 1.
w razie czego mozna go dac na lewa stronę....
oj ale bedzie skład:
Pa.Br. Purovicia
boguski
Vladevic (bożok)sobolGuła Mały
Pi.Brozek Marcelo Singlar
Dudek
jakby się udało to jeszcze kogoś na prawą obronę, na środek, jakis skrzydlowy i napadzior w razie kontuzji
jak myslicie wejdziemy do fazy grupwej z tym skłądem?
|
No niestety twój post jest za inteligentny dla wielu tutaj.
Z takim składem LM nasza !
