Wyświetl pojedynczy post
PasiorWKS
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11618
Stary 23.06.2009, 12:22
lucekj napisał(a):Wyświetl post
też tak myśle, bedzie super duet Brozio i on, dwoch napastnikow, a za nimi Boguski, potrojna siła rażenia :]

Powinien miec tak z 12 bramek na runde i 5 asyst, mysle ze sprawdzi sie.

Kontrakt moze dostac 600tys euro + premie za msitrza no i za bramke mozna mu rzucic 2tys euro a za asyste 1.

w razie czego mozna go dac na lewa stronę....

oj ale bedzie skład:

Pa.Br. Purovicia
boguski
Vladevic (bożok)sobolGuła Mały
Pi.Brozek Marcelo Singlar
Dudek

jakby się udało to jeszcze kogoś na prawą obronę, na środek, jakis skrzydlowy i napadzior w razie kontuzji

jak myslicie wejdziemy do fazy grupwej z tym skłądem?
No niestety twój post jest za inteligentny dla wielu tutaj.
Z takim składem LM nasza !
Odpowiedz cytując