lucekj napisał(a):

też tak myśle, bedzie super duet Brozio i on, dwoch napastnikow, a za nimi Boguski, potrojkna siła rażenia :]
Powinien miec tak z 12 bramek na runde i 5 asyst, mysle ze sprawdzi sie.
Kontrakt moze dostac 600tys euro + premie za msitrza no i za bramke mozna mu rzucic 2tys euro a za asyste 1.
w razie czego kozna go dac na lewa stronę....
oj ale bedzie skład:
Pa.Br. Purovicia
boguski
Vladevic (bożok)sobolGuła Mały
Pi.Brozek Marcelo Singlar
Dudek
jakby się udało to jeszcze kogoś na prawą obronę, na środek, jakis skrzydlowy i napadzior w razie kontuzji
jak myslicie wejdziemy do fazy grupwej z tym skłądem?
:]
|
O proszę, znazał się kolejny znawca. Tak Dudek w obliczu ofert z Realu Madryt, Realu Saragossa i Getafe, wybierze Wisle. Vladevic jest wymysłem prasy. No proszę, zmieniłeś od razu ustawienie na 3-4-3. Myślę, że znaleźliśmy następce dla naszego trenera.
Adminie, widzisz i nie grzmisz :(