Wyświetl pojedynczy post
FredzIo
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11612
Stary 23.06.2009, 12:08
lucekj napisał(a):Wyświetl post
też tak myśle, bedzie super duet Brozio i on, dwoch napastnikow, a za nimi Boguski, potrojkna siła rażenia :]

Powinien miec tak z 12 bramek na runde i 5 asyst, mysle ze sprawdzi sie.

Kontrakt moze dostac 600tys euro + premie za msitrza no i za bramke mozna mu rzucic 2tys euro a za asyste 1.

w razie czego kozna go dac na lewa stronę....

oj ale bedzie skład:

Pa.Br. Purovicia
boguski
Vladevic (bożok)sobolGuła Mały
Pi.Brozek Marcelo Singlar
Dudek

jakby się udało to jeszcze kogoś na prawą obronę, na środek, jakis skrzydlowy i napadzior w razie kontuzji

jak myslicie wejdziemy do fazy grupwej z tym skłądem?

:]
O proszę, znazał się kolejny znawca. Tak Dudek w obliczu ofert z Realu Madryt, Realu Saragossa i Getafe, wybierze Wisle. Vladevic jest wymysłem prasy. No proszę, zmieniłeś od razu ustawienie na 3-4-3. Myślę, że znaleźliśmy następce dla naszego trenera.

Adminie, widzisz i nie grzmisz :(
Bogusław Cupiał napisał(a):
Kochałem Wisłę, kiedy byłem jej kibicem i kocham dzisiaj, bo to jest mój klub..
Odpowiedz cytując