Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11561
Stary 22.06.2009, 22:03
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jest także kwestia z Mauro. Czy Skorża wierzy że tego gościa przejdzie jeszcze jedną metamorfozę ? Naprawdę go lubię jednak w końcówce sezonu to Brożek szybciej od niego chodził niż Muro biegał. A rywalizację z nim wygrał nominalnie lewy obrońca i Sobol który stacił pół okresu przygotowawczego. Lepszej okazji do zdobycia miejsce w składzie nie mógł mieć.
To co z nim zrobisz, jak ma ważny kontrakt?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując