westersyl napisał(a):

|
Ciekawe jest także kwestia z Mauro. Czy Skorża wierzy że tego gościa przejdzie jeszcze jedną metamorfozę ? Naprawdę go lubię jednak w końcówce sezonu to Brożek szybciej od niego chodził niż Muro biegał. A rywalizację z nim wygrał nominalnie lewy obrońca i Sobol który stacił pół okresu przygotowawczego. Lepszej okazji do zdobycia miejsce w składzie nie mógł mieć.
|
To co z nim zrobisz, jak ma ważny kontrakt?