Uran235 napisał(a):

Nie chce mi się wklejać całej Twojej twórczości z ostatnich dni, wystarczą dwa cytaty:
Kasprzik przychodzi- trzeba ponarzekać, bo za słaby. Kasprzik nie przychodzi- jesteśmy nieudolni, nie potrafimy nawet Kasprzika wykupić. Czasem coś mądrego napiszesz, ale na linijkę mądego tekstu przypada dziesięć linijek utyskiwania i użalania się nad tym jak to mamy niedobrze. Tomaszewski ma podobne proporcje w swojej twórczości, ale chyba nie chcesz naśladować Tomaszewskiego .
|
Ja Kasprzik podawałem za przykład tego jak powinny wyglądać negocjacje transferowe (a nie wypowiadałem się co do klasy bramkarskiej)....
słowo przepraszam, jak widać nie przechodzi ci przez usta... (a merytorycznie do poprzedniej mojej wypowiedzi nie raczyłeś się już odnieść robiąc zbitkę zdań wyrwanych z kontekstu DETEKTYWIE za dychę)...
http://wislasoccer.com/news_item_10805.htm TEMAT BOŚNIAKA UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY!!!
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,67...o_minimum.html