Angmir napisał(a):

Lol ja nie rozumiem jak Mistrz Czarnogóry (istniejącej od -3 lat bodajże) liczącej kilkaset tysięcy mieszkańców może byc niby jakąś wymagającą drużyną. Wiadomo że przegrać można z każdym, jednak nawet Polonia prezentuje jakiś tam przyzwoity poziom i jest zdecydowanym faworytem 2meczu.
Szanse że przegrają z nimi sa niewiele większe jak te że my odpadniemy z Levadią.
|
W pilce nigdy nie wiadomo ,kiedys Dospel Katowice przegral z Cementarnica Skoje itd..wpadki byly,to wie chyba kazdy.
Ale to sa dopiero pierwsze rundy,i obowiazkiem dla Legii ,Amiki i Dysko-Polo jest awans.
A z kim to ś.p Lech Poznan kiedys wtopil ,z 4-5 lat temu,

Jacys Azerowie czy kots taki...wstyd byl niezly.