Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2441
Stary 22.06.2009, 16:45
Angmir napisał(a):Wyświetl post
Lol ja nie rozumiem jak Mistrz Czarnogóry (istniejącej od -3 lat bodajże) liczącej kilkaset tysięcy mieszkańców może byc niby jakąś wymagającą drużyną. Wiadomo że przegrać można z każdym, jednak nawet Polonia prezentuje jakiś tam przyzwoity poziom i jest zdecydowanym faworytem 2meczu.

Szanse że przegrają z nimi sa niewiele większe jak te że my odpadniemy z Levadią.

W pilce nigdy nie wiadomo ,kiedys Dospel Katowice przegral z Cementarnica Skoje itd..wpadki byly,to wie chyba kazdy.

Ale to sa dopiero pierwsze rundy,i obowiazkiem dla Legii ,Amiki i Dysko-Polo jest awans.

A z kim to ś.p Lech Poznan kiedys wtopil ,z 4-5 lat temu,Jacys Azerowie czy kots taki...wstyd byl niezly.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 22.06.2009 o godz. 16:47.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując