OL Lyonaise napisał(a):

|
Gołoś może zostać(niech pogra pół roku w ME, PP, PE, a potem się zobaczy), Varga też(na środku obrony mamy braki), Cantoro od bidy niech te pół roku zostanie(ale tylko PP i PE), Cebanu na wypożyczenie(po przedłużeniu kontraktu), a Niedzielana bym z miejsca pożegnał(przeciez mówił że chce odejść), Mączynskiego wypożyczyć.
|
Ale ja nie mówię o przydatności tych graczy...po prostu nasz budżet nie jest studnią bez dna...a Ci zawodnicy mają dość wysokie kontrakty.