Proud napisał(a):

|
a gdzie Niedzielan, Gołoś, Varga, Cantoro,Cebanu? czyżby już zeszli z kontraktów? bo chyba coś przeoczyłem.
|
Gołoś może zostać(niech pogra pół roku w ME, PP, PE, a potem się zobaczy), Varga też(na środku obrony mamy braki), Cantoro od bidy niech te pół roku zostanie(ale tylko PP i PE), Cebanu na wypożyczenie(po przedłużeniu kontraktu), a Niedzielana bym z miejsca pożegnał(przeciez mówił że chce odejść), Mączynskiego wypożyczyć.
Cytat:
wg mnie:
Carlinhos
Bozok
Vladović
+ew. jakiś bramkarz...
|
też by było dobrze.