Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wolek1986
Member
Od: 02.2008
Offline
#
11242
20.06.2009, 08:41
co do obrońcy (defensywnego pomocnika) to na wp pisali, że Radomski wraca do kraju i ma oferty z Legii, Lecha i Wisły. Pomijając jego wiek to dosyć ciekawe rozwiązanie
Obstawione 2 pozycje na zmiennika Pozdro
wolek1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolek1986
Znajdź inne posty napisane przez wolek1986