Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8973
Stary 19.06.2009, 18:13
Szukam takiej starej piosenki o piwie - nie jakiejś biesiadnej itp., tylko normalnie nagranej przez zespół/solistę. Wiem, że to niewiele informacji, ale musi Wam wystarczyć A męczy mnie ta nuta strasznie.

E: Nie Dżemu...
E2: leyzer87 nie, to był taki oldschoolowy kawałek i puszczali go kilka tygodni temu w I Programie PR ("Maj polskiej piosenki")
E3: matizaq niestety nie

Znalazłem!!! Piosenka "Małe piwko", wykonywał nieodżałowany Zdzisław Maklakiewicz w filmie "Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy": http://www.youtube.com/watch?v=IlfzmjvOY0M enjoy
Ostatnio edytowane przez donPedro23 : 19.06.2009 o godz. 23:01.
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!

Odpowiedz cytując