Szukam takiej starej piosenki o piwie - nie jakiejś biesiadnej itp., tylko normalnie nagranej przez zespół/solistę. Wiem, że to niewiele informacji, ale musi Wam wystarczyć

A męczy mnie ta nuta strasznie.
E: Nie Dżemu...
E2:
leyzer87 nie, to był taki oldschoolowy kawałek i puszczali go kilka tygodni temu w I Programie PR ("Maj polskiej piosenki")
E3:
matizaq niestety nie
Znalazłem!!! Piosenka "Małe piwko", wykonywał nieodżałowany Zdzisław Maklakiewicz w filmie "Przyjęcie na dziesięć osób plus trzy":
http://www.youtube.com/watch?v=IlfzmjvOY0M enjoy
