Maciuś napisał(a):

|
Czyli co, bramkarz, Bozok, Carlinhos i pewnie koniec transferow. Beto pewnie zostanie jako alternatywa dla Brozka.
|
Czy Ty nie masz nic ciekawszego do roboty niz narzekac ze to zle a tamto niedobre? Tydzien temu pewnie napisalbys "zadnych transferow, Beto pewnie zostanie ...". Do konca okienka transferowego jeszcze w cholere czasu
Co do Kasprzika to mam nadzieje ze to prawda ze pojdzie do Amiki. Umiejetnosci ma ciut lepsze niz Pawelek, ale wielkiej roznicy nie ma. Co prawda ta runde mial dobra, ale zobaczymy jak zagra w Amice. Pewnie wpusci z 3 babole (bo takie w Piascie tez mu sie zdarzaly) i bedzie grzac lawe. Poza tym, Kasprzik to prostak i burak, pokazal swoja klase ostatnimi wyzwiskami