Temat
:
Bób
Wyświetl pojedynczy post
krzysiek1985
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: z IKARUSA i z bramy (NBZ)
Offline
#
78
19.06.2009, 06:17
Żmijka
napisał(a):
Krzysiek - gdzie na Siennej jakiś stragan znajdę ?
Przy Plantach, na skrzyżowaniu z ul. św.Krzyża. Taka zielona budka.
DYWIZJONU
WIERNE
WIśLE
!!!
http://pl.youtube.com/user/keyziD303
http://keyzi.blog.pl/
<- fotki z meczy Wisły i nie tylko
krzysiek1985
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krzysiek1985
Znajdź inne posty napisane przez krzysiek1985