Temat: Bób
Wyświetl pojedynczy post
krzysiek1985
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z IKARUSA i z bramy (NBZ)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 19.06.2009, 06:17
Żmijka napisał(a):Wyświetl post

Krzysiek - gdzie na Siennej jakiś stragan znajdę ?
Przy Plantach, na skrzyżowaniu z ul. św.Krzyża. Taka zielona budka.
DYWIZJONUWIERNEWIśLE!!!

http://pl.youtube.com/user/keyziD303
http://keyzi.blog.pl/ <- fotki z meczy Wisły i nie tylko
Odpowiedz cytując