Wyświetl pojedynczy post
twardybidon
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11125
Stary 19.06.2009, 05:36
Styk83 napisał(a):Wyświetl post
Przegralismy wyscig o Kasprzika?
http://futbolnet.pl/wiadomosci/trans...w-lechu-poznan
Pomijam czy to prawda czy nieprawda. Pewnie prawda. Ale poziom tego portalu miażdzy.
"Transfer roku!", "Wisła znokautowana w wyścigu o czołowego bramkarza ekstraklasy" - no, litości

Ja jestem zadowolony, że Kasprzik do Wisły nie trafi - w Piaście całą masę bramek zawalił. Wybił się kilkoma interwencjami w sytuacji gdy Piast bronił się rozpaczliwie cały sezon i rywale bombardowali ich bramkę.

To zawodnik na niższym poziomie niż Pawełek - nie ma sensu takich sprowadzać.
Odpowiedz cytując