Styk83 napisał(a):

Pomijam czy to prawda czy nieprawda. Pewnie prawda. Ale poziom tego portalu miażdzy.
"Transfer roku!", "Wisła znokautowana w wyścigu o czołowego bramkarza ekstraklasy" - no, litości
Ja jestem zadowolony, że Kasprzik do Wisły nie trafi - w Piaście całą masę bramek zawalił. Wybił się kilkoma interwencjami w sytuacji gdy Piast bronił się rozpaczliwie cały sezon i rywale bombardowali ich bramkę.
To zawodnik na niższym poziomie niż Pawełek - nie ma sensu takich sprowadzać.