Wyświetl pojedynczy post
Fogi
Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3091
Stary 18.06.2009, 20:44
JacaTS napisał(a):Wyświetl post
Czy Ty sie musisz, facet, caly czas spinac? Jezeli irytuje Cie jakies pytanie to po co lejesz od razu jad na forum. Czesto mozna znalezc w Twoich postach jakies tam glebsze, logiczne przemyslenia, ale zdecydowanie za szybko popadasz w furie

Sorki za osobista wycieczke i to jeszcze w takim temacie, ale mysle, ze zbastowanie dobrze na Ciebie wplynie. Bedziesz mial watrobe zdrowsza i wiecej panienek poderwiesz.

Pozdrawiam
Bardzo dobrze facet robi. 1/4 postów w tym temacie jest po prostu żałosna. Też staram się walczyć z tym kretyństwem. Co tu dużo pisać…walka z wiatrakami. Czasem się zastanawiam czy niektóre piszące tu osoby skończyły podstawówkę. Powinno zacząć się moderować ten temat pod względem merytorycznym. Naprawdę jest wiele osób których mało interesują prymitywne komentarze nie wnoszące nic nowego do tematu. Na większość pytań zadanych w tym temacie możecie sami znaleźć odpowiedz i uwierzcie nie zajmie to więcej niż 5 min.

Zmieniając temat: Przed 22 a na budowie ruch.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując