Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
11044
17.06.2009, 23:57
twardybidon
napisał(a):
Ten Carlinhos wiślacki był mistrzem świata do lat 17 z Brazylią (w składzie m.in. z Adriano):
http://www.fifa.com/worldfootball/st...678/index.html
http://www.fifa.com/tournaments/arch...lts/index.html
W pierwszym meczu z Australią strzelił nawet bramkę, ale później było tylko gorzej. Pierwsze 2 mecze po 90 minut, w trzecim zszedł w przerwie, w czwartym wszedł z ławki i półfinał z finałem tylko oglądał.
WHITE*STAR
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WHITE*STAR
Znajdź inne posty napisane przez WHITE*STAR