sq napisał(a):

heh.. wolę oprawy malowane niż drukowane
top1 to Olsztyn 
"Wyjazd do Wrocławia" śmieszny
reszta ok
|
Ależ Was boli ten Reiss na oprawie Legii. No jak oni mogli tak potraktować tego wielkiego piłkarza, który został bezczelnie pomówiony!!!
zero obiektywizmu
