Wyświetl pojedynczy post
kONwalia
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 17.06.2009, 14:47
sq napisał(a):Wyświetl post
heh.. wolę oprawy malowane niż drukowane
top1 to Olsztyn
"Wyjazd do Wrocławia" śmieszny
reszta ok
Ależ Was boli ten Reiss na oprawie Legii. No jak oni mogli tak potraktować tego wielkiego piłkarza, który został bezczelnie pomówiony!!!
zero obiektywizmu
a jeśli przyjedzie paść, to paść na szczycie...
Odpowiedz cytując