DrewniaQ napisał(a):

|
Tylko, że taki Polak czuje przywiązanie do polskiej ligi i klubów, a zagraniczny w dupie na wszystko, chce pieniądze i się wybić. Jakbyś ty grał i trafił na Węgry czy Słowacje to chciałoby ci się tam grać z przywiązaniem i miłością?
|
Np. Cantoro...
Coś w tym jest co napisałeś, ale ceny za Polaków przemawiają za taką polityką.