Wyświetl pojedynczy post
Joaquin
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: pytanie tylko?!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10923
Stary 16.06.2009, 13:14
DrewniaQ napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że taki Polak czuje przywiązanie do polskiej ligi i klubów, a zagraniczny w dupie na wszystko, chce pieniądze i się wybić. Jakbyś ty grał i trafił na Węgry czy Słowacje to chciałoby ci się tam grać z przywiązaniem i miłością?
Np. Cantoro...
Coś w tym jest co napisałeś, ale ceny za Polaków przemawiają za taką polityką.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 16.06.2009 o godz. 21:37.
Jest jeden klub dla którego warto żyć...
..:::WISŁA:::..
... i nie zmienia sie nic!!
Odpowiedz cytując