Kordel_Walker napisał(a):

O co mnie prosisz? ,czego w ogóle oczekujesz?Że wujek Cupiał przyniesie worek pełen euro i powie, 'Łysy na zakupy do Bundesligi'
ps. a tu masz świeżutki ranking uefy - najbardziej wiarygodne źródło potencjału lig - tak więc kończ piwo i do spania.
http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...crank2009.html