Wyświetl pojedynczy post
LoRd
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Kraków - Oświecenia ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 15.06.2009, 16:08
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Po 3 ppkazcie mi drugi taki DARMOWY koncert w Polsce, z miedzynarodowymi geiwzdami tego format
tegoroczne lech maj party i koncert Die Toten Hosen w ramach juwenaliów ?

subiektywnie dla mnie wianki z roku na rok stają się coraz mniej atrakcyjne przede wszystkim ze względu na to, że coraz trudniej jest się napić ( ciii... sam sie dziwie, że coś takiego pisze ). Chodziłem ładnych kilka lat ale teraz jak dla mnie numero uno to maj i juwenalia. Muzyka nigdy dla mnie nie była rewelacyjna zwłaszcza jak był ultra hiper super innowacyjny sposób puszczania muzyki przez co nawet nie wiedzialem co sie na scenie dzieje. Skuszę się pewnie na fajerwerki. Niemniej wspominam z sentymentem.

Obiektywnie. Niech wianki pod Wawelem dzieją się jak najdłużej. Lubie masowe imprezy w mieście.

PS: w zeszły roku kumpel wymieniając zespoły jakie zagrają wymienił "i inni" jakoś nikt nie kojarzył lol500
Ostatnio edytowane przez LoRd : 15.06.2009 o godz. 16:12.
-> Prawda jest jak du*a, każdy ma swoją ...
Odpowiedz cytując