Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 14.06.2009, 22:19
Nie bylem pare lat, za duzo rozbujanych 50-kilowych kolesi i narabantch burskow. Ognie szticxne fajne ale mozna obejrzec z innych miejsc.

A niektorzy za przeproszeniem pieprzycie ze koncerty slabe.
Po 1 to ma byc muzyka dla mas, i tak spoko ze nie sciagneli Feela a zzagramanicy jakiegos Enrique Iglesiasa.
Po 2 Jamiroquau czy Kravitz to swiatowa pierwsza liga
Po 3 ppkazcie mi drugi taki DARMOWY koncert w Polsce, z miedzynarodowymi geiwzdami tego formatu
Po 4 fajerwerki sa konkretne zawsze
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując