Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1241
Stary 14.06.2009, 21:32
ewcia napisał(a):Wyświetl post
I bez jakichkolwiek emotek by się obeszło.
Nie popadajmy w skrajności .



Proud tymi powyżej można coś wyrazić z powodzeniem . Moim zdaniem jakoś tak milej w barwach, przecież je kochamy .
Odpowiedz cytując