Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10627
Stary 14.06.2009, 19:18
donecki napisał(a):Wyświetl post
Pamętacie jak kupowliśmy Neo z bułgarii a on poszedł do Arabów.
Już wtedy wszyscy się podniecili i wyszło jak zwykle.Dopóki nie podpisze kontraktu to ja nie wierzę w nikogo
A w pakiecie z Morfeuszem tego Neo sprzedawali, czy nie? Bo nie bardzo mogę sobie przypomnieć...



Odpowiedz cytując