donecki napisał(a):

Pamętacie jak kupowliśmy Neo z bułgarii a on poszedł do Arabów.
Już wtedy wszyscy się podniecili i wyszło jak zwykle.Dopóki nie podpisze kontraktu to ja nie wierzę w nikogo
|
A w pakiecie z Morfeuszem tego Neo sprzedawali, czy nie? Bo nie bardzo mogę sobie przypomnieć...