Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
Od: 06.2009
Offline
#
10625
14.06.2009, 18:01
Simao1
napisał(a):
Myślę, że to kwestia tygodnia, góra dwóch aż zostanie zawodnikiem Wisły.
A tak na marginesie (nie wiem, czy już ktoś wrzucał):
http://www.pilka24.com/news/leandro-...kow-24422.html
Zgadzam się z kolegom to tylko kwestia czasu aż podpisze kontrak
tsw biała gwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tsw biała gwiazda
Znajdź inne posty napisane przez tsw biała gwiazda