Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10619
Stary 14.06.2009, 17:24
Myślę, że to kwestia tygodnia, góra dwóch aż zostanie zawodnikiem Wisły.

A tak na marginesie (nie wiem, czy już ktoś wrzucał):

http://www.pilka24.com/news/leandro-...kow-24422.html
Odpowiedz cytując